UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na mecze chodzę od ładnych kilkunastu lat i wiem co się dzieje w klubie i jak podchodzi do sprawy Ser. .. .Jak ja chodziłem na mecze Startu to wy jeszcze wyjadaliście gile z nosa. Na forum jest wielu cwaniaków internetowych w okularach itp którzy przemądrzają się na różne tamaty o których nie mają pojęcia. Krowy doić a nie głos zabieracie. Zróbcie w końcu porządek z kierownikiem a zobaczycie będzie całkiem inna atmosfera w klubie.