UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z punktu widzenia dziecka - impreza fajne, ale nie fantastyczna. Z punktu widzenia dorosłego - lepsze to niż nic, ale organizacja beznadziejna. Brak sponsorów, poza tym zabawy mogły być ciekawsze gdyby było więcej firm chętnych do udziału w czymś takim. Szkoda, że firmy partnerskie bardziej chciały się pokazać niż przede wszystkim zrobic coś dla dzieci, a przy okazji zrobić sobie reklamę. Zero gastronomii, napojów, słodyczy, waty cukrowej :) 90% dzieciaków to harcerze, pozostałe 10% osoby z zewnątrz, dlaczego???
realnie