UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
bez jaj to jest ten co obraża innych zza monitora i myśli że jest anonimowy. ciekawe czy byś był taki mądry żeby się odezwać jakbyś rozmawiał z kimś w realu. .. pewnie internet to cały twój świat(twój celowo z małej litery). .. żenada