UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak można zaprzepaścić 13 -to bramkową przewagę? Prezes (-ik) Startu na meczu wchodzi w d. .posłowi Naguszewskiemu. Słoniny nie ma to Swięcicki musi dbać o stołek. Przydałby się przypływ nowej świezej i fachowej (przede wszysrkim) krwi do klubu, bo jak na razie to kolesiostwo jak zawsze