UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kazdy orze jak moze. Juz niebawem Conca bd w srodku tabeli. Nastepny sezon to pewnie walka o utrzmanie. Byly tluste lata, teraz beda inne :) A wystarczyło swego czasu wiecej pokory
Stefan P.
Kazdy orze jak moze. Juz niebawem Conca bd w srodku tabeli. Nastepny sezon to pewnie walka o utrzmanie. Byly tluste lata, teraz beda inne :) A wystarczyło swego czasu wiecej pokory
Stefan P.