UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kazdy orze jak moze. Juz niebawem Conca bd w srodku tabeli. Nastepny sezon to pewnie walka o utrzmanie. Byly tluste lata, teraz beda inne :) A wystarczyło swego czasu wiecej pokory

Stefan P.

Anuluj