UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cztery poprzednie wpisy rodem kiboli kopanej z ul. Agrykola. Żadnego logicznego i merytorycznego uzasadnienia. To że wy gustujecie w facetach o zgoła innej orientacji to wasz problem i wasza sprawa /w Sztumie będziecie mieli duże możliwości wyboru/.


Anuluj