UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panowie ze Startu! - najpierw rozliczcie się z tego, kompletnie nie udanego sezonu, a potem publicznie snujcie nowe, medalowe plany. Po warunkiem, że zostaniecie pozytywnie ocenieni. A tak wcale nie musi i nie powinno być!