UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy kierownik podczas meczu może rozmawiać przez telefon komórkowy? Bo nasz Serek ucinał sobie pogawędki z ławki rezerwowych.

Fan Startu

Anuluj