UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
witam - również jestem absolwentka tej szkoły i musze przyznac jest to dobra szkoła która daje dobre przygotowanie do zawodu - dużo praktyki, nie tak jak na niektórych uczelniach wyższych ( kontynuacja na studiach wyzszych tego samego kierunku -kończona zaocznie ) nastawione za zarobek produkcje magistrów. .. Kadra nuczycielska również wykazująca się profesjonalnym podejsciem do swojego zawodu- duży szacunek i podziękowania.
absolwentka F.