UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
w prasówce - z przed laty-uratowano przed scięciem starą lipe-elbląg miasto i powiat zajęły pierwsze miejsce w kraju pod względem wycinki drzew w mieście jak i po za miastem szczególnie przy drogach. jako przykład -wycinka pięknych lip przy drodze na dębice wycinka trzech pięknych sosen przy trafostacji w parku modrzewie-momo, że wszędzie są kable ziemne. masowa wycinka lip przy drodze do jegłownika. wycinka masowa wierzb na żuławach, wycinka topoli przy drogach po za miastem. nikt się nie kwapi posadzeniem nowych drzewek gdzie ta ochrona środowiska-jedno drzewo to średnio 2kg tlenu. .
MIESZKANIEC ELBLĄGA