Ktoś wie jak wygląda sprawa z niestudentami? Też będą wpuszczani? Jeśli tak, to po ile?były_student:/
Ktoś wie jak wygląda sprawa z niestudentami? Też będą wpuszczani? Jeśli tak, to po ile?