UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedyś walczono o pojedyncze drzewo w obrębie miasta i był ogrodnik miejski a teraz mamy zieleń miejską bande nierobów którzy nie potrafią utrzymać porządku w bażantarni. ..

bażantarnia girl

Anuluj