UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbinger Neuese Nachrichten-to był dziennik, tygodnik, czy może miesięcznik?Bardzo ciekawe artykuły były do niedawna, a teraz robicie z tego martwą zakładkę. A może erg chce za komentarze jakieś pieniądze?. To trzeba zapłacic, sam chętnie dołożę. Jestem elblążaninem, i dumny jestem z tego. Mieszkam od cwierc wieku pod Warszawą, ale dzięki internetowi jestem codziennie w moim ukochanym mieście!. Bardzo bym chciał, żeby artykuły, mam nadzieję, że dziennika, były podawane częściej. Pozdrawiam erg.
Marienburgerdamm