UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A dlaczego prezydent Nowaczyk ma szukać kasy na Start II. A od czego jest prezes Święcicki i etatowy pracownik pan Serwadczak? Dlaczego ktoś ma pracować za nich??

przyjaciel diabla

Anuluj