UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To był trudny sezon dla "Stelinek", ale dobrze się zakończył. Sądzę, że dziewczyny zrozumiały, że to już nie tylko zabawa, ale i praca. I dzięki Wam za to. Prezes Startu też powinien myśleć o całym klubie a nie tylko o teoretycznych medalistkach.


Anuluj