UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Świetny konkurs! Gratulacje dla pań polonistek z Gimnazjum nr 4 (Zespół Szkół nr 1) i pani Marleny Derlukiewicz z W-MODN.

zasiadająca na widowni

Anuluj