UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Karolina, Magda i Kinga najlepsze z najlepszych!!! Konkurs świetnie przygotowany. Gratuluje organizatorom, poziom niezwykle wysoki i niech ktoś powie, że dzieci siedzą tylko przed komputerem! Jeszcze raz gratuluję laureatom

rot

Anuluj