UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bycie wychowankiem p. Sampławskiej. Największe szczęście jakie może spotkać człowieka =D Efekty widać.
AdaKon
Bycie wychowankiem p. Sampławskiej. Największe szczęście jakie może spotkać człowieka =D Efekty widać.
AdaKon