UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do Wydz. Nadzoru i planowania Przestrzennego- "Budową kościoła będzie zarządzał murarz i mistrz ciesielski Alfred Müller z Elbląga" Moze warto przywrócić te stare zwyczaje, kościoły takie i budowle stały po kilkaset lat. A teraz. .. .. jaka banda potrzebna do nadzoru a i tak byleco zbudują

PG

Anuluj