UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak się ma marzenia to nic nie jest straszne. Nawet te nie najciekawsze wpisy. Młody człowiek pokazał klasę, a rodziców należy pochwalić za włożony wysiłek w tą realizacje marzeń chłopca. Organizatorom podziękujmy za czas i pomysł na tę fajną chwile oderwania się od szarego bycia tylko pacjentem. Dla Miłosza mam życzenia pełnego powrotu do normalnego bycia z rówieśnikami i beztroskich zabaw, nawet na trzepaku. .. Marzenia to potężna broń w walce o lepsze życie! Cuda są po to by być! Pozdrawiam wszystkich i życzę uśmiechu losu, życzliwości na ten Świąteczny czas. .. .przede wszystkim dla Młodego Człowieka z Klasą.

bez

Anuluj