UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

no dobrze, super. .. ale takich rzeczy nie powinno się nagłaśniać. bo niby co tu pisać? pochwalić wojsko? gesty tego typu powinno się robić bezinteresownie. nie potrzeba tu rozgłosu i reklamy.


Anuluj