UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

3 mecz u siebie i znowu horror w 2 polowie czy z meczów z Pelikanem i Stalą nie wyciągnięto wniosków panie trenerze, przed nami mecze ze Świtem i Stalową Wolą czarno to widzę !

obserwer

Anuluj