UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo! Bądźmy jednak realistami. I cóż z tego że OE awansuje do I ligi? Jaki mamy stadion? Jakie zaplecze? Jaki budżet? Nie mamy nawet śmiesznego zegara. A trener z licencja na I ligę? Cieszę się z liderowania a martwi mnie fakt przyszłości. Panowie Konuńczuk i Majkowski co dalej? Ale tak serio bez ściemy.

elb

Anuluj