UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wisła Płock wysoko wygrała :/ Ciezki mecz w Płocku nas czeka, oby OLimpia pokazala klase! Wierze w zolto-bialo-niebieskich!!

OE fan

Anuluj