UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wisła Płock wysoko wygrała :/ Ciezki mecz w Płocku nas czeka, oby OLimpia pokazala klase! Wierze w zolto-bialo-niebieskich!!
OE fan
Wisła Płock wysoko wygrała :/ Ciezki mecz w Płocku nas czeka, oby OLimpia pokazala klase! Wierze w zolto-bialo-niebieskich!!
OE fan