UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jest szansa na awans ale do konca zostalo 10 kolejek a nawet jesli im sie uda to i tak nie zobaczymy olimpii w 1 lidze bo watpie ze dostane licencje na gre. Mysle obiektywnie bo nasz stadion to smiech.
krejzol