UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jest szansa na awans ale do konca zostalo 10 kolejek a nawet jesli im sie uda to i tak nie zobaczymy olimpii w 1 lidze bo watpie ze dostane licencje na gre. Mysle obiektywnie bo nasz stadion to smiech.

krejzol

Anuluj