UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
" Hero ", te beatelsówki sprzedawał śp. Pan Leński. Kosztowały ówczesnych 500 złotych, co było równe 30 % pensjii nauczycielki. Nie szło w nich chodzić zimą, bo na lodzie można było zrobić szpagat. .. ale wyglały jak te które mieli członkowie zespołu The Atoms, który wprowadził Elbląg na tory big beatu.