UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pytanko do Aborygena. Czy jest możliwe że w odbudowanej w dużym stopniu za unijne pieniądze elbląskiej "starówce" zostanie wprowadzona ZONA na wzór radzieckiego Bałtyjska? (młodym rozkminię - w Bałtyjsku można było wjechać na podstawie przepustki wydanej przez gubernatora obwodu a kto nie miał i wjechał ten pod sąd wojenny i do kopalni uranu)
Hero