UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko idiota lub wyborca PO-PiSu wpuściłby ruch samochodowy na Starówkę, żaden cywilizowany kraj czy miasto sobie na taką hucpę nie pozwala, ale w proletariackim Elblągu można wszystko - banda debili.

PO-PiSy to zwisy

Anuluj