UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tylko idiota lub wyborca PO-PiSu wpuściłby ruch samochodowy na Starówkę, żaden cywilizowany kraj czy miasto sobie na taką hucpę nie pozwala, ale w proletariackim Elblągu można wszystko - banda debili.
PO-PiSy to zwisy