UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zbawienny wpływ polityki nakazowo-rozdzielczej zrobił furorę w Elblągu i jak widać nadal ma wielu zwolenników. Infantylna decyzja określająca odbudowywaną Starówkę w pojęciu urbanistycznym jako sypialnię jest jakby ukoronowaniem tych jedynie słusznych racji. A sprawa jest prosta jak budowa cepa - elblążanom brak kindersztuby i dobrego wychowania w zachowaniach drogowych i jakie by nie były ograniczenia w poruszaniu się pojazdami i spędzania wolnego czasu w scenariuszu kibolskiej chołoty lub mafijnych towarzyszy. Złe parkowanie, nie używanie kierunkowskazów, zwykłe soczyste chamstwo w zachowaniach drogowych to standard na ulicach Elbląga - więc czy te słupki są czy też ich nie ma Starówka i tak pozostanie pustynią z papier marche upstrzoną jak tu ktoś zaznaczył produktami czworonogów. Jeszcze parę pokoleń i być może będą tacy, którzy zwrócą na to uwagę i będą piętnować tych ćwoków zza przyciemnionych i nieodmrożonych szyb.

MiejscowyAborygen

Anuluj