UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To co obecnie piesza młodzież tam wyrabia w weekendy woła o pomstę do nieba. Już widzę co się będzie działo po nocach gdy przywrócicie tam ruch samochodowy.
To co obecnie piesza młodzież tam wyrabia w weekendy woła o pomstę do nieba. Już widzę co się będzie działo po nocach gdy przywrócicie tam ruch samochodowy.