UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To co obecnie piesza młodzież tam wyrabia w weekendy woła o pomstę do nieba. Już widzę co się będzie działo po nocach gdy przywrócicie tam ruch samochodowy.


Anuluj