UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zatrudnijcie ze trzech panów kasjerów i wprowadźcie elblążanom płatny wjazd i przejazd przez starówkę. Zobaczycie jak się zrobi pusto w tej okolicy.


Anuluj