UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zatrudnijcie ze trzech panów kasjerów i wprowadźcie elblążanom płatny wjazd i przejazd przez starówkę. Zobaczycie jak się zrobi pusto w tej okolicy.
Zatrudnijcie ze trzech panów kasjerów i wprowadźcie elblążanom płatny wjazd i przejazd przez starówkę. Zobaczycie jak się zrobi pusto w tej okolicy.