UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
100 x bardziej wolę mądre rozplanowanie i ustawianie samochodów (w miejscach do tego przeznaczonych i nie utrudniających ruchu) niż "obsrane" chodniki!!! Mam ogromną nadzieję, że pan Lewandowski przyczyni się do rozsądnego, sprawiedliwego i logicznego rozwiązania tej sytuacji - Starówka będzie przejezdna w wystarczającym stopniu, przybędzie miejsc parkingowych w pobliżu kanału, znikną zaparkowane samochody np. z ulicy Kowalskiej (latem bardzo ciężko przejechać bo "miszczowie" tak parkują, zimą była istna loteria - zsunie się, czy nie zsunie) wraz z białym Hyundaiem - magazynem na czele. Wiem doskonale, że dosyć często sam Pan korzysta z usług firm znajdujących się na Starym Mieście, dlatego też liczę na to, że rozwiązanie problemu z ruchem na starówce będzie sensowne, poprawi na lepsze obecną sytuację i wszyscy - mieszkańcy, pracownicy i turyści będą zadowoleni :)
Pracujący na starówce