UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dokładnie jest tak jak pisze Hero, po za tym oprócz życia nocnego w dzień starówka jest martwa, słupki i podobne działania utrudniające ruch spowodowały ucieczkę handlu, teraz starówka to jedno wielkie biuro nieruchomości - wszędzie tylko "sprzedam" lub "wynajmę". Jak najprędzej przywrócić ruch na Starym Rynku!!! (oczywiście kontrolowany)

zzzz

Anuluj