UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dokładnie jest tak jak pisze Hero, po za tym oprócz życia nocnego w dzień starówka jest martwa, słupki i podobne działania utrudniające ruch spowodowały ucieczkę handlu, teraz starówka to jedno wielkie biuro nieruchomości - wszędzie tylko "sprzedam" lub "wynajmę". Jak najprędzej przywrócić ruch na Starym Rynku!!! (oczywiście kontrolowany)
zzzz