UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Generalnie ruch samochodów na Starym Miescie jest niewielki, całkiem niewielki i to nie ruch samochodowy jest problemem tylko brak miejsc do parkowania dla mieszkańców, osób zatrudnionych, interesantów i turystów.
Hero