UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja tez jestem mieszkańcem starówki i wiem gdzie mieszkam i gdzie kupiłem mieszkanie. Ruch jest i to co sie dzieje w godzinach pracy jest normalne. Mam nadzieje ze bedzie wiecej ludzi spacerowało. Uregulowac ruch samochodów. Wariant V.

fin

Anuluj