UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jestem mieszkańcem naszej starówki i żaden z zaproponowanych wariantów nie jest odpowiedni do tego co się w tej chwili dzieje w godzinach od 10 do 17 codziennie
Anonymous
Jestem mieszkańcem naszej starówki i żaden z zaproponowanych wariantów nie jest odpowiedni do tego co się w tej chwili dzieje w godzinach od 10 do 17 codziennie
Anonymous