UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem mieszkańcem naszej starówki i żaden z zaproponowanych wariantów nie jest odpowiedni do tego co się w tej chwili dzieje w godzinach od 10 do 17 codziennie

Anonymous

Anuluj