UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dajcie działć Panu Prezydentowi Lewandowskiemu. Jedno już zrobił na trzeci dzień swojego urzędowania, zlikwidowa łsamochody ze swojej ulicy Reja. To mu się powiodło. Nigdy jeszcze ulice Elblaga nie byly tak zniszczone. Ulica Komenskiego robiona byla moze trzy lata temu i juz nadaje sie do kapitalnego remontu. Gdzie jest odpowiedzialnosc wykonawcy. W Niemczech asfalt w miescie musi wytrzymac 18 lat. Tachich ulic jest wiele.


Anuluj