UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

rok po zdemontowaniu słupków będą stawiać nowe. .. ale może tym razem postawią takie które na czas imprez będzie można demontować, a nie ucinać kątówką :P (lub będą się np same chowały). .. DRAMAT wszędzie na świecie władze miast zamykają całe dzielnice dla ruchu samochodów osobowych - tylko w Elblągu jest na odwrót :( może tak jeszcze kino samochodowe na modłę amerykańską w miejscu galerii El :P

opty(k)mista

Anuluj