UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
rok po zdemontowaniu słupków będą stawiać nowe. .. ale może tym razem postawią takie które na czas imprez będzie można demontować, a nie ucinać kątówką :P (lub będą się np same chowały). .. DRAMAT wszędzie na świecie władze miast zamykają całe dzielnice dla ruchu samochodów osobowych - tylko w Elblągu jest na odwrót :( może tak jeszcze kino samochodowe na modłę amerykańską w miejscu galerii El :P
opty(k)mista