UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

też jestem za jak największym zakazem ruchu samochodowego na starówce. Nigdy nie przyjdę tu z dziećmi żeby slalomem omijać samochody. Powinno się zrobić z tym porządek raz na zawsze. Zakaz ruchu nie powinien dotyczyć tylko mieszkańców i dostawy do punktów handlowych i usługowych. Prezydencie Lewandowski proszę posłuchać głosy mieszkańców

krzyskiek

Anuluj