UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
też jestem za jak największym zakazem ruchu samochodowego na starówce. Nigdy nie przyjdę tu z dziećmi żeby slalomem omijać samochody. Powinno się zrobić z tym porządek raz na zawsze. Zakaz ruchu nie powinien dotyczyć tylko mieszkańców i dostawy do punktów handlowych i usługowych. Prezydencie Lewandowski proszę posłuchać głosy mieszkańców
krzyskiek