UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzie! Po co likwidować te słupki? Co tam się teraz będzie działo? Zero spokoju! Chamstwo będzie się woziło po starówce! Prosty spacer będzie udręką!
Elblążanka20
Ludzie! Po co likwidować te słupki? Co tam się teraz będzie działo? Zero spokoju! Chamstwo będzie się woziło po starówce! Prosty spacer będzie udręką!
Elblążanka20