UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie! Po co likwidować te słupki? Co tam się teraz będzie działo? Zero spokoju! Chamstwo będzie się woziło po starówce! Prosty spacer będzie udręką!

Elblążanka20

Anuluj