UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
zamknąć starówkę dla ruchu samochodów!!! ja na starówkę nie przyjdę na spacer "slalomem między autami"
ELDO
zamknąć starówkę dla ruchu samochodów!!! ja na starówkę nie przyjdę na spacer "slalomem między autami"
ELDO