UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to są warianty dla krajów cywilizowanych(w tym kierowców), tu to nie przejdzie, pozabijają się debile na skrzyżowaniach równorzędnych, piesi staną się celem samym w sobie, kto będzie przestrzegał zakazu parkowania(wiocha w niedzielę wjedzie pod sam ołtarz główny KŚw. M, niech już zostanie jak jest, bo może być tylko gorzej, a wariancie VI-puścić ruch samochodowy Śćieżką Kościelną. ..
sum