UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie Czyżak, a kiedy znikną z UM towarzysze byłego prezydenta miasta i odchudzicie urząd z dublujących się, nie potrzebnych urzędasów, w ramach oszczędności?
obietnica wyborcza
Panie Czyżak, a kiedy znikną z UM towarzysze byłego prezydenta miasta i odchudzicie urząd z dublujących się, nie potrzebnych urzędasów, w ramach oszczędności?
obietnica wyborcza