UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Śmieszna jest dla mnie wypowiedź trenerki, która jest tu zamieszczona. To nie był dobry mecz. .Owszem dziewczyny walczyły ale łącznie może z 10 min ? a mecz niestety trwa 60 min i walczyć trzeba przez cały ten czas. Szkoda słów. ..
niestety