UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Śmieszna jest dla mnie wypowiedź trenerki, która jest tu zamieszczona. To nie był dobry mecz. .Owszem dziewczyny walczyły ale łącznie może z 10 min ? a mecz niestety trwa 60 min i walczyć trzeba przez cały ten czas. Szkoda słów. ..

niestety

Anuluj