UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ocalewicz akutalnie leczy kontuzję dlatego nie gra w żadnym z zespołów. A co do bujania się po klubach to nie wiem czy potrzebne są nazwiska, skoro są to prawie wszystkie zawodniczki. .może oprócz jednej lub dwóch. Zgadzam się z jednym z poprzedników że najbardziej jest szkoda byłego trenera dziewczyn. Doprowadził je do mistrzostwa, grały rewelacyjnie i w takiej formie zostały przekazane obecnej trenerce. .wniosek jest prosty. Gdyby nadal grały tak jak za czasów Ringwelskiego to spokojnie mogły by walczyć o AWANS ! Bardzo mocno wierzę w te dziewczyny. .tylko potrzeba dobrego trenera.
kibicc