UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

proponuje by kibice zaczeli mowic po nazwiskach ktore wedlug nich gwiazdorza czy chodza po klubach jak jedna z druga zobaczy swoje nazwisko to moe zmieni swoje postepowanie. .. faktem jest to ze te dziewczyny nie maja doswiadczenia ale prawdziwy kibic wierzy do konca w klub! Bo jak osiagaly SAME SUKCESY w swoich kategoriach to bylo wszystko fajnie a jak przegrywaja w lidze wyzszej to od razu sa kreslone!

yyy

Anuluj