UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co się dzieje z Ocalewicz była to jedna ze zdolniejszych juniorek, która udanie debiutowała na początku w pierwszym zespole a od jakiegoś pół roku nie gra ani w pierwszej ani w drugiej drużynie Startu?

PG

Anuluj