UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co się dzieje z Ocalewicz była to jedna ze zdolniejszych juniorek, która udanie debiutowała na początku w pierwszym zespole a od jakiegoś pół roku nie gra ani w pierwszej ani w drugiej drużynie Startu?
PG
A co się dzieje z Ocalewicz była to jedna ze zdolniejszych juniorek, która udanie debiutowała na początku w pierwszym zespole a od jakiegoś pół roku nie gra ani w pierwszej ani w drugiej drużynie Startu?
PG