UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Popieram wszystkich poprzedników. Aż przykro było patrzeć jak trener Ringwelski ze łzą w oku, patrzy na poczynania swoich byłych podopiecznych i kreci głową. .. To prawda nic dwa razy sie nie zdaża, warto się zdeklarować. .albo jestesmy sumienne i dajemy z siebie maxa, albo odpuszczamy i zajmujemy się innym hobby. Dobrze, że teraz się ukrócą pieniążki, może to będzie dodatkowa mobilizacja. W takim wydaniu słabo widzę przyszłość `Stelinek`. Tak czy owak, życzę samozaparcia i sukcesów.

wczorajszy kibic

Anuluj