UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak trudno być optymistą ten tylko wie kto kibicuje Startowi. W tym przypadku zastanawiam się czy ekipa z Piotrkowa będzie do ogrania ale raczej nie. Dlatego optymalne miejsce to ósme i nic więcej tylko dlaczego przed ligą i podczas padały tak optymistyczne deklaracje. Coś się zatarło i trzeba to bardzo szybko naprawić bo zastanawiam się czy jest sens na utrzymywanie czegoś co jest mocno przeciętne.
Wiesiek.