UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trochę inny temat. Brak kultury tego środowiska jest bardzo wyraźny. Dzisiaj jest rocznica ogromnej katastrofy dla każdego Polaka. Można było uczcić ją chwilą ciszy. Ale aby o tym pomyśleć, trzeba odrobiny patriotyzmu. Na meczu był także poseł, . .. .. Żal.
EEEE